Vi vill gärna prata med dig.

Alla är unika individer med olika idéer och behov. Därför tror vi på det personliga mötet, oavsett om det sker ansikte mot ansikte, via telefon eller mejl. Så hör av dig till oss.

Anlita oss?

Prata med Joakim i första hand.

Joakim Lindh

VD och medgrundare

joakim.lindh@trimero.se

Jobba här?

Hör av dig till Anton!

Anton Ullenius

Medgrundare och redovisningskonsult

anton.ullenius@trimero.se

Våra stjärnor och hjärnor.

Trimero är hem för ett gäng energirika ekonomer. Med höga ambitioner och prestigelöst samarbete lyfter vi varandra och hjälps åt att skapa en levande arbetsplats fylld av glädje och personlig utveckling.

Simona Neguse

Redovisningskonsult

simona.neguse@trimero.se

Mimmi Andersson

Redovisningskonsult

mimmi.andersson@trimero.se

Marcus Skoglund

Redovisningskonsult

marcus.skoglund@trimero.se

Camilla Skotte

Redovisningskonsult

camilla.skotte@trimero.se

Marcus Alestam

Medgrundare och redovisningskonsult

marcus.alestam@trimero.se

Sanna Stolperud

Redovisningskonsult

sanna.stolperud@trimero.se

Yodit Weldemariam

Redovisningskonsult

yodit.weldemariam@trimero.se

Johan Lindberg

Redovisningskonsult

johan.lindberg@trimero.se

Samir Ouangar

Redovisningskonsult

samir.ouangar@trimero.se

Martin Holdo

Redovisningskonsult

martin.holdo@trimero.se

Daniel Svensson

Redovisningskonsult

daniel.svensson@trimero.se

Azra Basagic

Redovisningskonsult

azra.basagic@trimero.se

Vill du bli del av en härlig gemenskap och frigöra din potential på en snabbväxande redovisningsbyrå? Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Telefon

08-777 28 68

E-post

kontakt@trimero.se

Adress

Trimero Accounting AB
Fatburs Brunnsgata 20
118 28 Stockholm

Kontakta oss

Vi svarar via e-post inom 24 timmar. Eller ring oss på 08-123 45 67.

Tack för ditt mail!

Vi svarar via e-post inom 24 timmar. Eller ring oss på 08-123 45 67.